صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
جستجو
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
همايش ها
ورود
1396/8/2 سه‌شنبه طرح پایش سلامت دانشجویان
مسوول واحد فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناوه:
طرح پایش سلامت جسمی و روانی دانشجویان دانشگاه پیام نور گناوه اجرا شد
مسوول واحد فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناوه گفت: طرح پایش سلامت جسمی و روانی دانشجویان دانشگاه پیام نور گناوه اجرا شد.

ضرغام خرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان گناوه اظهار داشت: طرح پایش سلامت جسمی و روانی دانشجویان دانشگاه پیام نور گناوه با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در محل این دانشگاه به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح، ارتقا سلامت جسمی و روانیدانشجویان است که به مدت دو روز برای دانشجویان این دانشگاه اجرا شده است.

مسوول واحد فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناوه تصریح کرد: در این طرح فاکتورهایی مانند شاخص توده بدن (bmi) ،ارزیابی ابتلا به فشار خون، مراقبت از نظر ابتلا به بیماری‌هایی نظیر آسم و سل، بررسی خطر ناهنجاری‌های ژنتیکی، مراقبت دهان و دندان و غربالگری اولیه در حوزه سلامت روان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خرمی ادامه داد : این طرح در دانشگاه پیام نور امسال برای دومین سال  پیاپی اجرایی می‌شود و همه دانشجویان به صورت رایگان در این طرح مورد ارزیابی سلامت قرار می‌گیرند.

وی گفت : اطلاعات دانشجویان شرکت‌کننده در طرح پایش سلامت جسمی و روانی دانشجویان، در سامانه سیب وزارت بهداشت و درمان ثبت می‌شود

 
امتیاز دهی