زیرپورتال زیرپورتال واحد گناوه-بوشهر
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
جستجو
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
همايش ها
ورود كاربران
1396/2/13 چهارشنبه مراسم روزمعلم

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان گناوه ، هم‌زمان با آغاز هفته معلم، شامگاه سه شنبه آیین بزرگداشت مقام شامخ معلم با حضور اساتید، دانشجویان، مسوولان شهرستان و دانشگاه در دانشگاه پیام نور گناوه برگزار شد.

فرماندار گناوه در این آئین با تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز و پاسدار و گرامی‌داشت مقام معلم اظهار داشت: امید به زندگی نیاز همگانی است و ما در جامعه‌ای زندگی می‌‌‌کنیم که شادی و نشاط در آن رونق دارد و امید در این دولت افزایش یافته است .

سید علی پاک‌نژاد افزود: در این دولت و دولت‌های پیشین خدمات ارزنده‌ای به مردم ارائه شده که همه این خدمات در قالب نظام مقدس اسلامی بوده است.

وی بیان کرد : همه ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی زندگی می‌کنیم و نگاه و دیدگاه ما بر این پایه و اساس است که اگر خدمتی ارائه می‌شود در سایه نظام مقدس اسلامی و به برکت آن بوده و همه باید در خدمت مردم و نظام مقدس اسلامی باشیم .

پاک‌نژاد با اشاره به اهمیت انتخابات پیش‌رو عنوان کرد: همه در انتخابات پیش‌رو هم انتخابات ریاست جمهوری و هم شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور حداکثری شرکت می‌کنیم که از تاکیدات مقام معظم رهبری نیز حضور حداکثری مردم در این انتخابات  است .

رئیس دانشگاه پیام نور گناوه نیز با تبریک هفته معلم گفت : معلمان و اساتید دارای مقام بلندی هستند و در جایگاه رفیعی قرار دارند.

مرتضی سیاوشی افزود: اساتید و معلمان باید با در نظر گرفتن مقام رفیع خود انسان‌های تحت تعلیم و زیر نظر خود را به درستی هدایت و راهنمایی کنند.

در این آئین از اساتید این دانشگاه با لوح سپاس تقدیر به عمل آمد

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما