صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
جستجو
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
همايش ها
ورود
1396/8/17 چهارشنبه جلسه هماهنگی ته لنجی رییس دانشگاه پیام نور گناوه:
همایش کالای همراه ملوان در گناوه برگزار می‌شود
رییس دانشگاه پیام نور گناوه گفت:همایش کالای همراه ملوانی یا ته لنجی در هفته پژوهش در دانشگاه پیام نور گناوه و به همت این دانشگاه برگزار می‌شود.
 

به گزارش خبرگزاری فارس از گناوه، مرتضی سیاوشی صبح امروز در نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری همایش کالای همراه ملوان در گناوه در دانشگاه پیام نور گناوه اظهار داشت: دانشگاه و دانشجویان نسل سوم انقلاب از حالت فقط آموزشی و پژوهشی خارج شده و علاوه بر آموزش و پژوهش  با ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان تولید سرمایه می‌کنند.

وی افزود: امروزه دانشگاه باید به عنوان مساله اصلی خود در هر منطقه‌ای که قرار دارد  نسبت به مشکلات و چالش هایی که در آن منطقه است  نقش خود را ایفا کرده و با هم اندیشی با صاحب‌نظران نسبت به شناسایی و کمک به رفع مشکلات و چالش‌ها تصمیم‌گیری کند 
 رییس دانشگاه پیام نور گناوه تصریح کرد: دانشگاه پیام نور گناوه در این راستا به بررسی مشکلات شهرستان و منطقه و حتی فراتر از منطقه می‌پردازد و این مشکلات را با نظر کارشناسان بررسی خواهد کرد که به عنوان گام نخست، بررسی مساله ته لنجی و مشکلات آن برای برپایی یک همایش انتخاب شده است.

وی گفت : مساله کالای همراه ملوان (ته لنجی) یکی از مشکلات و از دغدغه‌های مهم شهر و شهرستان است که سالیان متمادی وجود دارد و ما با تشکیل این جلسه پیشنهادات، انتقادات و راهکارها صاحب‌نظران در این مساله را برای برگزاری یک همایش که در هفته پژوهش از سوی دانشگاه پیام نور در شهرستان برگزار خواهد شد جمع‌بندی می‌کنیم.

سیاوشی ضمن درخواست از  شرکت کنندگان در این نشست جهت ارائه  نظرات و پیشنهادات خود پیرامون چگونگی برگزاری این همایش افزود: این  نشست به عنوان اولین جلسه هماهنگی جهت برگزاری همایش کالای همراه ملوان (ته لنجی ) در دانشگاه پیام نور است که امیدواریم  این روند ادامه یابد تا بتوانیم  ابعاد علمی و عملی این مشکل را بررسی و به نتایج مطلوب دست یابیم.

وی بیان کرد : در این همایش راهکارهایی از سوی کسانی که با این مشکل به صورت مستقیم در تمام مدت زندگی مواجه بوده‌اند ارائه و این راهکارهای علمی و عملی و نتایج متعادل این همایش  پس از برگزاری  جهت حل مشکل به مسوولان انعکاس داده می‌شود.

در این جلسه که نمایندگانی از کمرگ، تعاونی لنج‌داران، فرمانداری گناوه و تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور حضور داشتند هر یک از حاضران نظرات و پیشنهادات خود را جهت برگزاری این همایش و موضوعات لازم جهت طرح در آن بیان کردند که مورد بررسی قرار گرفت

 
امتیاز دهی