صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
جستجو
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
همايش ها
ورود
1396/8/6 شنبه مراسم جدیدالوردها سال 96

رماندارگناوه: دانشجویان هدف گرا باشند

گناوه- ایرنا- فرماندار گناوه گفت: هدف گرایی یکی از مسائل مهم است که دانشجویان باید به آن اهمیت دهند زیرا می تواند برای آینده آنان مفید باشد.

به گزارش ایرنا، سیدعلی پاک نژاد روز شنبه در آیین مشترک آغاز سال تحصیلی دانشجویان سه دانشگاه این شهرستان افزود: دانشجو باید برای رسیدن به اهداف خود تلاش و همت کند و با کسب علم و دانش و تخصص لازم وارد بازار کار شود و مسئولان را در پویایی و پیشرفت جامعه یاری کند.
وی گفت: باتوجه به اینکه در دانشگاهها برخی مسائل ازجمله فعالیت های علمی مغفول مانده، مسئولان مربوطه دراین حوزه باید آسیب شناسی کنند.
فرماندار گناوه اظهارکرد: دانشگاه جایگاه علم و دانش و بهترین مکان برای برپایی کرسی های آزاداندیشی و همایش های علمی است.
وی از دانشگاههای این شهرستان خواست در بحث شناسایی بافت های تاریخی گناوه به عنوان یک مرجع علمی که می توانند نقشی مهم در روند پیشرفت اجتماعی و زیباسازی مبلمان شهری و معرفی تاریخ این منطقه داشته باشند، بکوشند.
پاک نژاد اظهارکرد: فراگیری درس های مهارت های زندگی و ارتباط صمیمی و عاطفی بین دانشگاهها و آموزش و پرورش باید مورد توجه قرار گیرد.
دراین نشست روسای دانشگاه های شهرستان گناوه گزارشی از فعالیت واحدهای مربوطه ارایه دادند و در پایان از چندتن از دانشجویان نمونه در عرصه های علمی و فرهنگی و ورزشی تجلیل شد.

 
امتیاز دهی