صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
جستجو
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
همايش ها
ورود
1396/7/18 سه‌شنبه نمایشگاه آشنایی با مرزومرزبانی به مناسبت هفته ناجا
مسوول واحد فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناوه:
نمایشگاه" آشنایی با مفاهیم مرز و مرزبانی "در دانشگاه پیام نور گناوه برپا شد
مسوول واحد فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناوه گفت: نمایشگاه آشنایی با مفاهیم مرز و مرزبانی به مناسبت هفته ناجا در دانشگاه پیام نور گناوه برپا شد.

ضرغام خرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گناوه اظهار داشت: به مناسبت هفته ناجا و با همکاری دانشگاه پیام نور و معاونت آموزشی پایگاه دریابانی شهرستان گناوه نمایشگاه " آشنایی با مفاهیم مرز و مرزبانی " در  دانشگاه پیام نور گناوه برپا شده است.

وی افزود: این نمایشگاه ویژه دانشجویان است که تا 18 مهرماه در این دانشگاه برپا شده و دانشجویان می‌توانند از ساعت 8 صبح تا 16 بعد از ظهر از آن دیدن کنند. 

مسوول واحد فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناوه تصریح کرد: نمایشگاه" آشنایی با مفاهیم مرز و مرزبانی " با هدف  معرفی فعالیت‌های پایگاه دریابانی و آشنایی دانشجویان با عملکرد دریابانی در هفته ناجا در این دانشگاه برپا شده است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه متشکل از پوسترها و عکس‌هایی شامل تعریف مرز و مرزبان، تعریف قوانین مرزی، اقدامات صورت گرفته توسط مرزبانی در حفاظت از مرز و موارد دیگر در رابطه با مرزبانی است.

خرمی بیان کرد : به همین مناسبت و با همکاری پایگاه دریابانی شهرستان گناوه در این هفته اردوی گشت دریایی و بازدید از مرز دریایی ویژه دانشجویان دختر این دانشگاه با ظرفیت 40 نفر در نظر گرفته شده که در صورت مساعد بودن وضعیت جوی برگزار خواهد شد

 
امتیاز دهی